Cvičení a powerball

Rozhodli jste se pro cvičení s powerballem? Ačkoli je powerball velice citlivá věc, při správném zacházení Vám vydrží velice dlouho. Dbejte ovšem na pár věcí, při jeho pořizování. Kupujte pouze originální powerball. Je spousta výrobků, které se jen tváří jako originály, ale přitom nejsou. Fungují jen chvíli, nebo vůbec. Proto je lepší výběr zvážit, pořádně promyslet, poté koupit. S powerballem posilujete nejen ruce, ale i záda a krk. Je to zábavná forma posilování, se kterou snad všichni budou spokojeni. Ovšem dejte pozor, při nesprávném použití se může stát Vašm dlouhodobým příbuzným ortéza na zápěstí. To moc lidí rádo nenosí.

 

Svět Zdraví Zlín

Existuje spousta druhů ortéz. Ortéza se dá sehnat jak v obchodě, tak u lékaře. Já si vždy myslela, že jen u lékaře, ale nedávno jsem našla na internetu spoustu obchodů, kde se dá sehnat spousta druhů ortéz na různé části těla. Od obyčejných, které Vám dá doktor, po lepší, které si musíte zaplatit. Ovšem já osobně si myslím, že efekt to má stejný. Určitou část těla to zafixuje do jedné polohy a navrátí tak tu správnou polohu kloubů, či zregeneruje bolavé svalstvo.

Můžete také navštívit kurzy tejpování. Tyto kurzy se provádějí především v masérských školách, ale také na internetu můžete nalézt správný postup, jak tejpovací pásky nalepit na místo, na které potřebujete zpevnit. Tejpovací pásky jsou opravdu užitečné a při sportovním výkonu je vůbec necítíte.Určitě stojí na přemýšlení, jako další vhodná pomůcka pro fixaci bolavých míst a léčbu a regeneraci postiženého místa.

 

Tags: , ,

One Response to “Cvičení a powerball”

  1. admin Says:

    Posledne som to pri cvičení dosť prehnala a natiahla si sval. Dosť to bolelo, ale chladivý gél mi pomohol. Ešte že ho mám.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.