Cvičíte s powerball?

Powerball se stal fenoménem. Jedná se o nejkomplexnější cvičební nářadí. Velikostí odpovídá tenisovému míči a běžně s ním pracují sportovci při trénincích, je používán při rehabilitacích, atd. Powerball je také skvělým pomocníkem při rehabilitacích. Kromě syndromu karpálního tunelu dokáže velmi pomoci všem osobám s bolestmi kloubů. Bolesti kloubů znepříjemňují život každému, pojďme si proto ukázat, jak se jich můžeme zbavit.

Cvičení s powerballem vás jistě nadchne. Pokud byste chtěli proti bolestem kloubů bojovat také jinými způsoby, můžete zkusit například tejpování. Tejpování je speciální technika, která byla vyvinuta v 70. letech minulého století v Japonsku. Odtud se rozšířila a dnes je populární po celém světě. A tato technika dokáže opravdové zázraky – je schopna zmírňovat otok, stabilizovat klouby, zmírňovat či zcela odstraňovat bolest. Nejčastěji tato technika používá kinesiotaping.

Mezi kineziologickými tejpy je jedničkou temtex classic tape. Tento typ tejpu je jedinečný hned několikrát. Vyniká zejména svou elasticitou, která je až 160%! Proto je temtex classic tape oblíben také u vrcholových sportovců! Tyto tejpy se přikládají na bolestivé místo a zmírňují citlivost vůči bolesti. Samozřejmostí je jejich prodyšnost a vodě odolnost.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.