Něco pro zdraví

Každý, kdo se alespoň rekreačně věnuje sportování, zažil už tu situaci, kdy ho bolelo takzvaně celé tělo, tedy kdy dostaly zabrat svaly i klouby. Pokud jste si na tento problém kupovali mastičky, gely, nebo všelijaké pomůcky, pravděpodobně bolest buď neodezněla vůbec, nebo se rychle vrátila zpět. Tejpovací páska temtex tape je již několik let absolutní špičkou na českém trhu a pomáhá odstranit bolesti i členům české olympijské reprezentace a dalším sportovcům napříč sportovním spektrem.

tejpovací páskou se tak může vaše sportovní aktivita opět rychle obnovit. Říkáte si, proč pásku nemůžete nahradit jinou obyčejnou páskou? Podstata účinku kinesiotapingu spočívá ve špičkovém zpracování materiálů, který je vysoce elastický. Jeho pružnost dosahuje hodnot 150 – 160%, což je pružnost téměř shodná s pružností lidské pokožky. Elastická vlákna jsou pak zapouzdřena v bavlně, vy tak nebudete mít ani pocit, že na sobě něco máte. Tejpovací páska se tak může stát vaším tichým pomocníkem. Páska je především nejvhodnější ke snížení bolesti a zánětu svalu. Aplikace pásky je velmi jednoduchá, musíte však velmi dbát na správné umístění, aby byla účinnost co nejvyšší. Po přiložení pásky ji rukou jednoduše zažehlete na tělo, teplo vaší ruky se o zbytek postará.

Tejpovací pásky si můžete pořídit přes e-shop, který najdete na stránkách http://www.tejpy24.cz. Cena se pohybuje zhruba od 250 K4 za 5m délky a pásky jsou samozřejmě nabízeny v různých barvách.

Tags: ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.