Neon Pro Powerball

Velmi oblíbeným strojem pro posilování, relaxaci a hlavně zábavu, je powerball. Tento efektivní přístroj mohou používat také lidé, které trápí artritida, což mnoho přístrojů na cvičení nenabízí. Powerball je v poslední době stále více v oblibě a je neustále nějakým způsobem zdokonalován. Například si teď hodně lidé objednávají Neon Pro Powerball, který se po roztočení rozsvítí a má tedy dobrý efekt i vizuální. Tato hračka dosáhne rychlosti až 16 000 otáček za minutu a může vydat odpor až neuvěřitelných 18 kg.

 

Mnozí lidé, které trápí bolesti zad, si stěžují, že nemohou posilovat. Díky powerballu si na své přijde zcela každý. Tato pomůcka je vhodná pro posilování, zábavu a mnohdy se také mladí lidé předhánějí, kdo déle cvičící pomůcku udrží. Proto je vhodné koupit powerball pro ty, co trpí zejména na bolesti zad, nebo jiná onemocnění, která lidem nedovolí chodit do posiloven nebo využívat jiné cvičící prostředky.

I při cvičením s powerballem se může lidem hodit takzvaná tejpovací páska. Je to moderní způsob, jak si ochránit své tělo proti nějakému poškození a podobně. Je vždy dobré se u jakéhokoli cvičení chránit, protože vždy je možnost úrazu, který může být velice nepříjemný a při sportu může vést až k trvalým následkům.

Tags: , ,

One Response to “Neon Pro Powerball”

  1. admin Says:

    Mě od bolestí zad pomohlo balanční cvičení, je to nejen dobrý druh cvičení, ale i zábavy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.